
Хомут ХКН-L 4.7х450 нейлон білий 100шт
134,60 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: TNSy5503559
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабельні стяжки (хомути) нейлонові
Призначення: для широкого переліку монтажних робіт з електричними проводами, трубами, елементами тимчасово зведених конструкцій та ін., а також для упаковання різних товарів.
Матеріал:
- Хомути натурального (білого) кольору: нейлон (поліамід 6.6) самозгасний;
- Хомути чорного кольору: нейлон (поліамід 6.6) самозгасний с домішкою вуглецевого волокна (карбону). Такий матеріал має більшу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, ніж нейлон в чистому вигляді;
- Хомути інших кольорів: нейлон (поліамід 6.6), барвник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Довжина смуги | 450 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 129 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 3.5 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Тип хомута | Затяжний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Білий |
| Ширина смуги | 4.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,60 ₴/упаковка
