
Гілкоріз з ковадлом Vitals Master 685мм LS-685-01
602 ₴
- Готово до відправки
- Код: LS-685-01
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vitals Master LS-685-01 — гілкоріз з ковадлом, який призначений для легкого обрізання гілок діаметром до 40 мм з дерев та чагарників.
Леза виготовлені з високоякісної вуглецевої японської сталі SK5, гостро заточені та дають змогу працювати навіть із жорсткими та сухими гілками.
Металеві круглі ручки гілкоріза Vitals легко витримують сильне натискання під час роботи.
Руків’я виготовлені з АБС-пластику, який має високі показники механічної міцності та ударостійкості. На кінці руків’я розташована прогумована вставка, завдяки чому руки міцно зафіксовані й не ковзають по інструменту.
Характеристики на Гілкоріз з ковадлом Vitals Master LS-685-01
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Загальна довжина, мм | 685 |
| Вага, г | 1050 |
| Max. діаметр різу, мм | 40 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Загальна довжина | 730 мм |
| Вага | 1.05 кг |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Мішок насадка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴




