
Гілкоріз телескопічний контактний (710-1000) Japan SK 5
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: TJ-710
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телескопічний веткоріз із ковадлом, призначений для легкого обрізання гілок діаметром до 40 мм з дерев та чагарників.
Леза виготовлені з високоякісної японської вуглецевої сталі SK5, гостро заточені і дозволяють працювати навіть із жорсткими та сухими гілками.
Рукоятка виготовлена з АБС-пластику та гуми, який має високі показники механічної міцності та удароміцності.
Характеристики на Гілкоріз з ковадлом
Тип інструменту веторіз
Загальна довжина, мм 710/1000
Max. діаметр різу, мм 40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 710 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴









