
Світильник консольний LED BJ 30W 220V 3000Lm 6500K IP65
943 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000246
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник консольний LED BJ 30W 220V 3000Lm 6500K IP65 – призначений для освітлення: вулиць, парків, спортивних майданчиків, білбордів, парковок, фонтанів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення теплиць, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для ЖКГ, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴






