Світильник консольний SL120 58W 1300Lm 6500K IP65 – призначений для освітлення: вулиць, парків, спортивних майданчиків, білбордів, парковок, фонтанів.
|
Потужність: Напруга живлення: Температура світла: Світловий потік: Кут розсіювання: Час роботи акумулятора: Характеристики сонячної панелі: Характеристика LiFePO4 батареї: Ступінь захисту: Коефіцієнт потужності: Індекс кольору: Габаритні розміри: Кількість в упаковці, шт.: Діапазон робочих температур: Термін служби: |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 58 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення теплиць, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для ЖКГ, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Мережа, Акумулятор |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴

