Прожектор LED 50W GOLDEN Slim 220V 5500Lm 6500K IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість світлодіодів | 72 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴




