
Хомут ХОК 3.6х150 М4 з кільцем чорний
52,50 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: TNSy5505424
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: для широкого переліку монтажних робіт з електричними проводами, кабелями, трубами з можливістю їх кріплення до поверхні за допомогою гвинтів, дюбелів, болтів.
Матеріал:
- Хомути натурального (білого) кольору: нейлон (поліамід 6.6);
- Хомути чорного кольору: нейлон (поліамід 6.6) с домішкою вуглецевого волокна (карбону). Такий матеріал має більшу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, ніж нейлон в чистому вигляді;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Довжина смуги | 100 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 35 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Затяжний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Чорний |
| Ширина смуги | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,50 ₴/упаковка
