
Пост кнопковий ПК722 10а 380в (пуск-стоп)
225 ₴
- В наявності
- Код: ПК722
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пост кнопковий ПК722 10а 380в (пуск-стоп)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Кількість кнопок | 2 шт. |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Фіксація положення | Ні |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина, мм | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



