
Транспортний візок-платформа 575х300х18мм YATO YT-37421
1 062 ₴
- В наявності
- Код: YT-37421
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок - транспортна платформа з фанери. Робоча поверхня по всій поверхні покрита шаром нековзкого матеріалу. У неЇ чотири монолітних колеса з міцного чорного поліпропілену. Діаметр колеса - 75мм. Розміри платформи - довжина 575мм, ширина 300мм, товщина 18мм, висота на колесах 110мм. Він має вирізаний отвір для зручності перенесення. Вантажопідйомність платформи 200кг. Вага візка 2.4кг.
Призначення:
Для перевезення дрібних вантажів, наприклад, ящиків, меблів, побутової техніки до 200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Власна вага | 2.4 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴


