Ящик із понижувальнимтрансформатором ЯТП-0,25 – призначений для живлення місцевого та ремонтного освітлення, а також для підключення переносних світильників та електроінструменту всередині приміщень у недоступному для нефахівців місці.
ЯТП-0,25 складається з основи, на якій встановлені однофазний понижувальний трансформатор потужністю 250Вт, вхідної напруги 230В і вихідної напруги 12В змінного струму, два автоматичних вимикача, штепсельна розетка Іп 16 А, і кришки. Ввідні затискачі забезпечують приєднання мідних та алюмінієвих провідників перетином від 1,5 до 2,5 мм².


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Так |
| Конструктивне виконання | Тороїдальне |
| Маса | 4.5 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 250 Вт |
| Наявність корпусу | Так |
| Напруга вторинної обмотки | 12 В |
| Напруга первинної обмотки | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип трансформатора | Понижуючий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 673 ₴










