Магнітний тримач (22кг.) призначений для базування, попередньої фіксації під різними кутами (30°, 45°, 60°, 47°, 90° і 135°) елементів металоконструкцій під час виконання монтажно-зварювальних робіт. Зусилля на відрив 22 кг.
В нашому магазині Ви можете придбати такі магнітні тримачі як:
1) Магнітний тримач для зварювання (34кг.)
2) Магнітний тримач для зварювання (34кг.)
3) Магнітний тримач для зварювання (22кг.)
4) Магнітний тримач для зварювання (22кг.)
5) Магнітний тримач для зварювання (11кг.)
6) Магнітний тримач для зварювання (11кг.)
7) Магнітний тримач для зварювання (4кг.) 
Переглянути весь перелік магнітних тримачів можна ТУТ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Вид магніту | Постійний |
| Максимальне утримуюче зусилля | 22 кг |
| Кути утримування | 90°, 45°, 135° |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴


